Antep Ajuru


Antep ajuru örtüm bitti:) buradaki sessizliğimin nedenini umarım anlamışsınızdır.
Yapılış aşamasında örtümün orta kısmından çektiğim fotoğrafı paylaşıyorum .Kurs bitiminde tamamını göreceksiniz.
Kare olarak çalıştığım örtümde susmalar, mercimek ajuru, filtre ve yelpaze ajuru var. Salon takımı olarak tamamlamayı düşündüğümden hız kaybetmeden konsol örtüsüne başladım.
Antep ajurunda ton sür ton çalışmalar tercihim . Kumaşında hocamızın tavsiyesi olarak olarak isviçre keteni tercih ettik.

Antep Ajuru” üzerine 6 yorum

 1. Olamaz böyle bir şey arkadaşım. Çok çok güzel olmuş bu kadarı bile. Nefffffiiiisssss. Ellerin dert görmesin. Hemen bitsin, hemen tamamını görelim lütfen. İstersen yardımcı kuvvet olurum sana:)))

 2. muhteşem olmuş, eline sağlık. bu kadar güzel bir antep işi çalışması görmemiştim. maaşaallah.

  bizim siteler gümledi, bizim güzel çalışmaları yayınlayamıyoruz maalesef :(

 3. Merhaba elişleriniz çok güzel. Emeğinize sağlık.
  Bir ricam olucaktı . Daha önceki postlarınıda deri eldiven dikmişsiniz. Kalıbınıda burdadan kullanmışsınız . Bende dikmek istiyorum ama kalıbınızı açamadım hangi sayıdan çıkarmıştınız yardımcı olabilirmisiniz?
  sevgiler

  1. merhaba elif beğenilerin için teşekkür ederim deri eldiven kalıbı burda dergisi 2002 yılının kasım ayına ait eski tarihli bir dergi şayet bulamazsan çizim kalıbı posta ile adresine gönderebilirim
   adresini iletişim coma yazabilirsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>