«

»

Eyl 14

Eski Ekmeklik ve Güğüm

Host unlimited photos at slide.com for FREE!
Eşimin yıllar önce yaptığı ahşap ekmekliği ve rahmetli annemin eski güğümünü bakır rengine boyadım. Üzerine peçete tekniği yaptım.
İkiliyi bağ evinde kullanıyorum.
Ekmeklik biraz büyük olduğu için içine servis örtülerini koyuyorum.Bağ evinde sürekli kalmadığımız için yanımızda götürdüğümüz günlük birkaç dilim ekmeğimiz olduğundan ekmeklik gerekmiyor.
Güğümü poşetlik olarak kullanıyorum.Poşetleri istemediğimiz halde hayatımızdan çıkmıyorlar:(


Ahşap rengi vernikli ekmekliği önce mor renge boyamaya niyetlendim. Ortama renk olarak uymayacağını fark edince bakır rengine boyadım.Aslında yarım kaldı .Boncuk boya yada simli boya ile çiçeklere kontör geçmeyi düşünüyorum.

3 yorum

 1. örgüçantam

  ellerine sağlık canım çok şık olmuşlar benide özendiriyorsunuz bulaşmadığım bir bu kaldı:))) iki güğümde bende var.çok beğendim kullanım şekilleride süper.

  1. hulela

   boya canım boya güğümleri boyayıp salonda obje olarak kullananlar var.
   teşekkür ederim sevgiler

 2. çiğdem

  selam bn çiğdem sessiz sedasız ziyaretçilerden:)) sizi emeklerinizin her biri için canı gönülden tebrik ederim hepsi çok güzel el emeği göz nuru kocaman kocaman alkışlar….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>